+48 733 080 820

Inżynier budowy / Kierownik budowy

Zadania:
  • analizę dokumentacji technicznych,
  • specyfikowanie materiałów do zamówień,
  • planowanie, organizację i nadzór nad realizacją robót sanitarnych,
  • kontrolę pracy podległych brygad i podwykonawców,
  • zatwierdzanie przerobów,
  • nadzór nad usuwaniem wad i usterek,
  • rozliczanie finansowe robót sanitarnych,
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne - instalacje sanitarne,
  • uprawnienia budowlane wykonawcze sanitarne,
  • minimum 2 lata doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie robót instalacyjnych jako inżynier lub kierownik robót sanitarnych,
  • znajomość rozwiązań technicznych,
  • znajomość programów: MS Office, AutoCad,
  • znajomości kosztorysowania
  • samodzielność i dobra organizacja pracy w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office , AutoCAD, NORMA PRO.
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów,
  • umiejętność zarządzania, wyznaczania celów, delegowania zadań, koordynacji pracy.
Oferujemy:
  • stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego na postawie umowy o pracę
  • udział w realizacji ciekawej inwestycji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Zainteresowanych prosimy o nadesłanie CV na adres biuro@investmil.pl
Format tematu maila: [imie i nazwisko] Inżynier budowy / Kierownik budowy
Prosimy o dopisanie do nadsyłanych dokumentów noty: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji, zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz.U.133, Poz.883".
Gmina Milanów Zaklad Usług Komunalnych Parczew Gmina Biała Podlaska P.P.H.U TRANSBET Wojtiuk S.J. KAROL KANIA I SYNOWIE GMINA JABŁOŃ GMINA BORKI GMINA PISZCZAC GMINA RADZYŃ PODLASKI Gmina Końskowola Gmina Tuczna Gmina Nowodwór Gmina Ułęż GMINA BORKI
  • Referencje
  • Polityka prywatności
  • E-faktura