Skuteczna technologia

O firmie investmil

Investmil  to dynamicznie rozwijająca się firma inżynierska, projektująca i realizująca inwestycje inżynieryjne, drogowe, obiekty budownictwa ogólnego, a także ochrony środowiska. Firma istnieje od 2013 r. Długoletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje i profesjonalizm pracowników, jak również stosowanie nowoczesnego sprzętu i metod pracy to największe atuty firmy, które decydują o jej rosnącej  pozycji na rynku  budowlanym. Investmil  specjalizuje się w realizacji inwestycji budowlanych. Inwestycje realizujemy kompleksowo od przygotowania koncepcji projektowych po przekazanie inwestycji Uczestniczymy w organizacji i zarządzaniu inwestycją pełniąc funkcję generalnego realizatora inwestycji, bądź jako podwykonawca.Investmil  zatrudnia doświadczony, wysoko wykwalifikowany personel techniczny w różnych specjalnościach, w tym m.in.: inżynieryjnej, drogowej, konstrukcyjno-budowlanej, elektrycznej, teletechnicznej, instalacyjnej.

Dlaczego jesteśmy najlepsi

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie przy realizacji usług w zakresie robot instalacyjnych oraz prac wod-kan.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz posiadane zaplecze techniczno-sprzętowe umożliwia nam sprostać ciągle rosnącym wymaganiom Klientów branży budowlanej.

60-misięczna gwarancja

60-misięczna gwarancja

Na wszystkie prace udzielamy 60 miesięcznej gwarancji 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij